iKONGRES

Profesjonalny asystent...

to najlepsza pomoc przy organizacji wydarzenia. Wyobraź sobie, że zlecasz zadanie specjaliście, komuś z niezawodną reputacją, by mieć pewność, że wykona zadanie profesjonalnie, a Ty w tym czasie będziesz mógł zająć się innymi sprawami. Taka idea towarzyszyła nam podczas tworzenia iKONGRESu - systemu do organizowania i zarządzania wydarzeniami.

 

Jak to wygląda w praktyce?

Dobry asystent nie zadaje zbyt wielu pytań, zna się na rzeczy i wie czego potrzebujesz. Tak działa iKONGRES. Do dyspozycji masz więc tylko najpotrzebniejsze i nieodzowne narzędzia. Asystent nie będzie Cię prosił o wybór spośród mnóstwa niepotrzebnych opcji. Skomplikowaną funkcjonalność pozostawiamy tym, którzy lubią utrudniać sobie życie. Natomiast jeśli cenisz swój czas, lubisz proste i skuteczne rozwiązania - nie szukaj dalej.

 

Pozwól nam działać

Twój czas jest cenny, dlatego iKongres nie zajmie Ci  zbyt wiele uwagi. Poprowadzi Cię krok po kroku przez kluczowe etapy organizacji wydarzenia. Niezależnie od charakteru wydarzenia, liczby gości, czy celu spotkania Twój asystent zaproponuje najlepsze rozwiązania w każdej z tych sytuacji. Możesz być spokojny - jesteś w dobrych rękach

 

Z myślą o ludziach

Wiemy jak ważny jest dobry kontakt z uczestnikami Twojego wydarzenia, jak również z Twoim wirtualnym asystentem czuwającym nad eventem. iKONGRES zapewnia więc przejrzysty i przyjazny interface zarówno Tobie, jak i gościom rejestrującym się na wydarzenie. Niezawodne i bezpieczne sposoby kontaktu poprzez stronę internetową, e-mail oraz SMS to pewność, że nikogo nie ominie żaden ważny komunikat, a możliwość stałego kontaktu daje poczucie uczestniczenia w wydarzeniu już w pierwszych chwilach po rejestracji.

 

Za darmo

Zarejestruj się i skorzystaj z naszego asystenta za darmo. Wierzymy, że iKONGRES dostarcza rozwiązań, których zawsze chciałeś, lecz nie były one dostępne w jednym miejscu i w tak spójnej i przyjaznej formie. Uważamy, że nie możemy pobierać opłat za pomysły, które zrodziły się również w Twojej głowie. Organizację większości wydarzeń będziesz mógł więc przeprowadzić za darmo, odpłatne są jedynie zaawansowane funkcje.

 

iKONGRES